Login
Menu

Kontakt

Direktor
Petar Kerum

Tel: +385 (0)21 668 641
Fax: +385 (0)21 668 648
E-mail: petar@cumminsadriatic.hr

Komercijalno – tehnički savjetnik
Bruno Šegvić

Tel: +385 (0)21 668 640
Fax: +385 (0)21 668 648
E-mail: info@cumminsadriatic.hr

Zamjenik direktora
Cummins brodski program / D-I Industrial (DONG)

Goran Milavić

Tel: +385 (0)21 668 647
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 124 4109
E-mail: goran@cumminsadriatic.hr


Tajništvo

Tel: +385 (0)21 668 640
Fax: +385 (0)21 668 648
E-mail: info@cumminsadriatic.hr

Računovodstvo
Ana Nazor - Lisnić

Tel: +385 (0)21 668 640
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 207 8119
E-mail: ana@cumminsadriatic.hr


Cummins industrijski program / Kobelt
Vlado Šegvić

Tel: +385 (0)21 668 645
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 124 4110
E-mail: vlado@cumminsadriatic.hr

Cummins Onan generatori / FW Murphy
Zoran Kerum

Tel: +385 (0)21 668 645
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 124 4119
E-mail: zoran@cumminsadriatic.hr


Rezervni dijelovi
Ante Alujević

Tel: +385 (0)21 668 646
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 124 4117
E-mail: toni@cumminsadriatic.hr

Cummins Filtration (Fleetguard)
Vedrana Blašković

Tel: +385 (0)21 668 646
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 124 4115
E-mail: vedrana@cumminsadriatic.hr

Servis
Miloš Šćepanović

Tel: +385 (0)21 668 644
Fax: +385 (0)21 668 648
Mob: +385 (0)91 124 4100
E-mail: milos@cumminsadriatic.hr

Kontaktirajte nas

CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below